Wielkopolska Liga Młodzików – Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce Zatriumfowała nad MKS Tęcza Folplast Kościan

Wielkopolska Liga Młodzików 3 miejsce

Dumni z osiągnięć naszej drużyny Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce w ramach Wielkopolskiej Ligi Młodzików w Piłce Ręcznej! Z nieukrywaną radością informujemy, że wczorajszy mecz z drużyną MKS Tęcza Folplast Kościan zakończył się triumfem dla naszych utalentowanych zawodników. To był niezwykle emocjonujący pojedynek, pełen zaciętej walki i niesamowitych momentów, który zakończył się zasłużoną wygraną Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce.

Niesamowita Gra i Wspaniałe Wyniki

Nasi gracze zaprezentowali się doskonale na parkiecie, pokazując swoje umiejętności i determinację. Iskierka Aleksander zdobył 3 bramki, Sroka Filip zapisał na swoim koncie 2 trafienia, Kubiak Ksawery zaskoczył rywali 4 bramkami, Stempin Przemysław oraz Sipka Kamil przyczynili się po 1 bramce, natomiast Twardowski Marcel imponująco rzucił aż 9 bramek. Niezwykle skuteczni byli również Olszewski Damian, który zdobył 6 bramek, oraz Komorowski Jędrzej, który zapisał na swoim koncie 4 trafienia.

Szczególne słowa uznania należą się jednak bramkarzowi Widyńskiemu Oliwierowi, który stanął na straży bramki z determinacją i profesjonalizmem. Przyczyniając się w ten sposób znacząco do zwycięstwa drużyny. Jego umiejętności, refleks oraz wysiłek w obronie bramki zasługują na najwyższe pochwały.

Wielkopolska Liga Młodzików Nadchodzący Mecz

Zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia naszej drużyny podczas kolejnego spotkania, które odbędzie się 27 listopada na naszym własnym boisku. Tym razem nasza Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce zmierzy się w meczu rewanżowym z SPR Włoszakowice. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć naszych młodych zawodników w akcji oraz poczuć emocje i ducha rywalizacji Wielkopolskiej Ligi Młodzików w Piłce Ręcznej.

Przyjdźcie, kibicujcie i wspierajcie naszych zawodników, którzy z determinacją będą walczyć o kolejne zwycięstwo! Liczymy na Wasze gorące wsparcie, które z pewnością przyniesie dodatkową siłę naszej drużynie w drodze do kolejnych sukcesów.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, zarezerwujcie czas i dołączcie do nas 27 listopada, aby wspólnie stworzyć niezapomnianą atmosferę pełną pasji, sportowych emocji i wspólnej radości z pięknej gry!

Do zobaczenia na trybunach!

One response to “Wielkopolska Liga Młodzików – Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce Zatriumfowała nad MKS Tęcza Folplast Kościan”

  1. Maria Avatar
    Maria

    Gratulacje dla Aleksandra Iskierki i wszystkim Jego kolegom z Ligi Młodych SzczypiornistówKalisz🌹

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *