Nasi zawodnicy docenieni przez Wielkopolski Związek Piłki Ręcznej

Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce rocznik 2010 z trenerami

Każdy krok, każdy rzut, każda sekunda na boisku to nie tylko gra. To pasja, determinacja i ciężka praca. Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce jest pełna dumny, ponieważ nasi zawodnicy zostali docenieni przez Wielkopolski Związek Piłki Ręcznej! Czterech utalentowanych zawodników: Damian Olszewski, Kamil Sipka, Marcel Twardowski i Oliwier Widyński, otrzymali zaszczytne zaproszenie do konsultacji treningowej!

Przełamanie granic: Konsultacje Treningowe w Wągrowcu

Dla chłopców to nie tylko wyzwanie. To szansa, by udowodnić swoją wyjątkowość, umiejętności i zapał do gry. Konsultacje treningowe w Wągrowcu, które odbędą się w dniach 1-3 grudnia 2023 r., to moment, który może otworzyć drzwi do wielkich możliwości. Jest to moment, który sprawia, że serca biją mocniej zarówno zawodników, jak i ich oddanych kibiców.

Nasi zawodnicy docenieni dzięki pasji, która rodzi sukces

Dla rodziców to z pewnością chwila pełna dumy i emocji. Co więcej, widzieć swoje dzieci, które poświęcają swoje serce i wysiłek na boisku, teraz nagrodzone zaszczytnym zaproszeniem, jest jak spełnienie marzeń. To dowód na to, że pasja, którą wspólnie pielęgnowaliśmy, prowadzi do sukcesu.

Motywacja na Wysokich Obrotach: Droga do Szczytu

Ponadto, dla naszych zawodników, Damian, Kamil, Marcel i Oliwier, to kolejny kamień milowy na drodze do spełniania marzeń. To nie tylko wybór, ale również zadanie. To moment, który motywuje ich do ciężkiej pracy, do dalszego doskonalenia swoich umiejętności i dążenia do perfekcji.

Oliwier Widyński bramkarz Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce powołanie do Kadry Wielkopolskiej
Marcel, Damian i Kamil zawodnicy Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce powołanie do Kadry Wielkopolskiej
Wspólnota, Która Popycha Ku Przyszłości

W Skalmex Akademii Nowe Skalmierzyce, nie tylko budujemy drużyny. Budujemy wspólnotę, która wspiera i daje skrzydła marzeniom. Ta chwila nie tylko należy do chłopców, ale jest wspólnym sukcesem, w którym uczestniczy cała społeczność klubowa.

Dumni Kibice, Gotowi na Nowe Wyzwania

Dla naszych oddanych kibiców, to moment, który tylko potwierdza, że stojąc razem, można osiągnąć wielkie cele. Wasze wsparcie, energia i miłość do gry są motorem napędowym dla naszych zawodników. Jesteście niezastąpieni!

Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce stoi dziś przed kolejnym wyzwaniem, które jest tylko krokiem na drodze do wielkich marzeń. Damian, Kamil, Marcel i Oliwier – cała społeczność klubowa trzyma kciuki, wspiera i wierzy w Was! Ta chwila to nie tylko zaproszenie. To dowód, że ciężka praca, poświęcenie i determinacja prowadzą do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Wierzymy W Wasz Potencjał! Powodzenia w Wągrowcu!

Jeżeli chcecie zobaczyć jak radzą sobie nasi zawodnicy w Wielkopolskiej Lidze Pilki Ręcznej zapraszamy na nasz YouTube

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *