Zmagania rocznika 2010: Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce w Wielkopolskiej Lidze Młodzików w Piłce Ręcznej

Zmagania rocznika 2010 Wielkopolska Liga Młodzików

Zmagania rocznika 2010 w Wielkopolskiej Lidze Młodzików w Piłce Ręcznej to niezwykle emocjonujące wydarzenie. Drużyna Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce jest jednym z czołowych zespołów. Wszystko dzięki umiejętności, lecz także pasji do tego sportu. W klubie piłki ręcznej KPR Szczypiorno Kalisz z dumą śledzimy postępy i zaangażowanie naszych młodych sportowców.

Triumf z SSRiR Start SP3 Konin

W ostatnich meczach Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce nie zawiodła! Wygrała pojedynek w Koninie z drużyną SSRiR Start SP3 Konin rezultatem 35:7. To spotkanie nie tylko zaowocowało zwycięstwem, ale było także okazją do zaprezentowania indywidualnych umiejętności przez poszczególnych zawodników. Iskierka Aleksander (1 bramka), Nawrot Igor (1 bramka), Kubiak Ksawery (8 bramek) , Stempin Przemysław (5 bramek), Sipka Kamil ( 8 bramek), Twardowski Marcel (5 bramek), Olszewski Damian (5 bramek) oraz Komorowski Jędrzej (2 bramki) stanęli na wysokości zadania, zdobywając łącznie 35 bramek.

Zmagania rocznika 2010 to też Nauka z porażki

Wynik kolejnego spotkania z drużyną KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski nie był korzystny dla Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce. Mimo tej niewielkiej chwilowej przeszkody, nasi zawodnicy okazali się prawdziwymi bohaterami. Choć rezultat brzmiał 22:38 na niekorzyść naszego zespołu, to co najważniejsze, było niezłomne zaangażowanie i pasja, jakie nasi zawodnicy wykazali na boisku.

Determinacja i ogromne serce zawodników, które włożyli w tę grę, pokazują, że przegrana to tylko krótka pauza przed kolejnym triumfem. Ich zaangażowanie i dążenie do doskonalenia sprawiają, że każdy mecz jest dla nich kolejną lekcją w drodze do sukcesu. To prawdziwy duch sportowej walki, który inspiruje do jeszcze większych osiągnięć!

Następne wyzwanie z MKS Tęcza Folplast Kościan

Każdy mecz przynosi wyzwania, dlatego wsparcie kibiców jest niezmiernie istotne. Kolejne starcie już jutro! 15 listopada, na własnym boisku zagramy z drużyną MKS Tęcza Folplast Kościan. Stanowi doskonałą okazję do podtrzymania ducha naszych utalentowanych zawodników. Przekonani jesteśmy, że nasza drużyna będzie gotowa na walkę i zaprezentuje niezwykłe umiejętności piłki ręcznej.

Zaproszenie dla kibiców

Serdecznie zapraszamy wszystkich do przyjścia i wspólnego kibicowania. Nasza drużyna, z pasją i zaangażowaniem, chce podzielić się swoimi sukcesami i doświadczeniami z całym klubem KPR Szczypiorno Kalisz oraz wszystkimi miłośnikami piłki ręcznej. Wasze wsparcie stanowi motywację dla naszych młodych sportowców, sprawiając, że nasze zmagania nabierają jeszcze większego znaczenia.

Podsumowanie

Niezależnie od rezultatów, każdy mecz to cenne doświadczenie dla naszych zawodników. Wierzymy w ich determinację i zdolności, zachęcając do aktywnego udziału w dalszych wydarzeniach sportowych. Przyjdźcie wesprzeć naszych młodych talentów, dając im siłę do osiągania jeszcze większych sukcesów!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *