Wielkopolska Liga Młodzików- ekscytujące początki

Wielkopolska Liga Młodzików SPR Włoszakowice

Wielkopolska Liga Młodzików trwa w najlepsze, a drużyna Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce zdobywa serca kibiców dzięki swojemu zaangażowaniu i nieustępliwości na boisku. Przeczytaj, jak przebiegały pierwsze starcia oraz nowe wyzwania, z którymi zmierzyliśmy się na drodze do sukcesu.

Wyzwanie na Początek: Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce kontra SPR Włoszakowice

Zacznijmy od pierwszego starcia w Wielkopolskiej Lidze Młodzików, które stanowiło ogromne wyzwanie dla naszej drużyny. 5 października nasi młodzi zawodnicy stanęli do rywalizacji z drużyną SPR Włoszakowice. Pomimo konfrontacji z rywalem o rok starszym, nasi zawodnicy nie zawiedli, prezentując determinację i zaangażowanie.

Niestety, pierwsze spotkanie zakończyło się porażką Skalmex Akademia nowe Skalmierzyce 27:39 na korzyść przeciwników. Niemniej jednak to był dowód, że nasza drużyna potrafi stawić czoło wyzwaniom i rywalizować na wysokim poziomie.

Wielkopolska Liga Młodzików Klasyfikacja Strzelców w KPR Szczypiorno Kalisz:

Po pierwszym starciu w Wielkopolskiej Lidze Młodzików możemy śledzić klasyfikację strzelców w naszej drużynie:

 1. Kamil Sipka – 5 bramek
 2. Damian Olszewski – 5 bramek
 3. Stempin Przemysław – 5 bramek
 4. Kubiak Ksawery – 3 bramki
 5. Nawrot Igor – 3 bramki
 6. Twardowski Marcel – 3 bramki
 7. Narczyński Wiktor – 2 bramki
 8. Iskierka Aleksander – 1 bramka
Wielkopolska Liga Młodzików włoszakowice

Drugie Starcie: Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce kontra MKS Real-Astromal Leszno I

Drugie starcie w ramach Wielkopolskiej Ligi Młodzików przyniosło nowe emocje. Tym razem Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce rywalizowała u siebie z drużyną MKS Real-Astromal Leszno I. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 27:25. Walka była zacięta, ale nasza drużyna pokazała, że jest w stanie skutecznie rywalizować z różnymi przeciwnikami.

Strzelcy w meczu z MKS Real-Astromal Leszno I:

Warto zwrócić uwagę na wkład poszczególnych zawodników Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce w zdobycie bramek w tym meczu:

 1. Twardowski Marcel – 9 bramek
 2. Kubiak Ksawery – 6 bramek
 3. Kamil Sipka – 3 bramki
 4. Damian Olszewski – 2 bramki
 5. Komorowski Jędrzej – 3 bramki
 6. Stempin Przemysław – 1 bramka
 7. Narczyński Wiktor – 1 bramka
 8. Iskierka Aleksander – 1 bramka
 9. Sroka Filip – 1 bramka

Ponadto, nasi zawodnicy udowodnili, że potrafią efektywnie współpracować i zdobywać bramki w zmaganiach z silnymi rywalami. To dowód na to, że praca drużynowa i zaangażowanie przynoszą sukcesy na boisku.

Wielkopolska Liga Młodzików obrona
Kolejne Wyzwania

Emocje nie opadają, ponieważ już 26 października czeka nas kolejne wyzwanie. Nasza drużyna będzie gotowa stanąć do rywalizacji z drużyną SSRiR Start SP3 Konin. To kolejna okazja, by pokazać, że jesteśmy zdeterminowani i gotowi na walkę o kolejne zwycięstwo.

A zatem, bądźcie z nami i wspierajcie naszą drużynę KPR Szczypiorno Kalisz w kolejnych rozgrywkach Wielkopolskiej Ligi Piłki Ręcznej Młodzików. Razem z pasją i zaangażowaniem naszych zawodników osiągniemy wielkie rzeczy. Trzymamy kciuki za naszą drużynę i czekamy na kolejne emocjonujące starcia.

Wsparcie i Pasja – Klucz do Sukcesu

KPR Szczypiorno Kalisz nie tylko stawia na rozwijanie umiejętności sportowych młodych zawodników, ale także promuje wartości takie jak wsparcie, pasja i determinacja. Te wartości to fundament naszego klubu, ponieważ dążymy do budowania charakterów i kształtowania przyszłych liderów na boisku i poza nim.

Dlatego, zawsze warto wspierać młodych sportowców, którzy dążą do osiągnięcia swoich marzeń. KPR Szczypiorno Kalisz jest dumnym przykładem tego, jak pasja i ciężka praca prowadzą do sukcesu. Niech każde kolejne starcie naszych młodych talentów będzie okazją do wspierania ich i budowania sportowej przyszłości.

Wraz z drużyną KPR Szczypiorno Kalisz czekamy na Wasze wsparcie i razem dążymy do osiągnięcia wielkich celów w świecie piłki ręcznej. Emocje towarzyszące tym rozgrywkom są nie do opisania, dlatego nie przegapcie kolejnych spotkań i bądźcie z nami na każdym kroku.

Razem jesteśmy silniejsi, razem jesteśmy KPR Szczypiorno Kalisz!

« of 3 »

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *