Nasi Mastersi na Podium Mistrzostw Polski Masters 2024!

Mistrzostwa Polski Masters w Piłce Ręcznej

W dniach od 8 do 9 czerwca, w malowniczym województwie opolskim nasza drużyna KPR Szczypiorno Kalisz Masters zaprezentowała swoje umiejętności podczas Mistrzostw Polski Masters 2024 w piłce ręcznej. W tym prestiżowym wydarzeniu sportowym wzięło udział 36 drużyn z całego kraju, rywalizujących w pięciu kategoriach wiekowych na czterech obiektach sportowych: w Turawie, Komprachcicach, Dąbrowie i Dobrzeniu Wielkim.

II miejsce podczas Mistrzostw Polski Masters 2024

Drużyna Masters KPR Szczypiorno Kalisz, startująca w kategorii wiekowej +50, odniosła ogromny sukces, zdobywając drugie miejsce i tym samym srebrny medal. To wyjątkowe osiągnięcie jest dowodem na nieustającą pasję i zaangażowanie naszych zawodników, którzy pomimo upływu lat wciąż prezentują wysoki poziom sportowy.

Zmagania i Wyniki podczas Mistrzostw Polski Masters 2024

W kategorii +50, gdzie rywalizowały cztery drużyny, nasi zawodnicy musieli stawić czoła wymagającym przeciwnikom. Po serii emocjonujących meczów, drużyna Masters KPR Szczypiorno Kalisz uplasowała się na drugiej pozycji, ustępując jedynie zespołowi Handball Team Pabianice. Trzecie miejsce na podium zajęła drużyna Helios Czempiń.

Pełne zestawienie medalistów w poszczególnych kategoriach przedstawia się następująco:

Kobiety +33

 1. Zgoda Ruda Śląska
 2. SPR Jelenia Góra
 3. Pogoń Szczecin

Mężczyźni +35

 1. Pogoń Zabrze
 2. SPR Gorzyce Wielkie
 3. Dzik Warszawa

Mężczyźni +45

 1. Chrobry Głogów
 2. Handball Opole
 3. Trójka Ostrołęka

Mężczyźni +50

 1. Handball Team Pabianice
 2. Szczypiorno Kalisz
 3. Helios Czempiń

Mężczyźni +55

 1. WKPR Warszawa
 2. Czuwaj Przemyśl
 3. Lwy Jasia Łaziska Górne

Duma i Motywacja

Zdobycie srebrnego medalu przez drużynę Masters KPR Szczypiorno Kalisz jest powodem do dumy nie tylko dla zawodników, ale także dla całego klubu oraz naszych kibiców. To osiągnięcie pokazuje, że pasja do piłki ręcznej nie zna granic wiekowych, a sportowa rywalizacja może być źródłem radości i satysfakcji na każdym etapie życia.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy za ich ciężką pracę, determinację i wspaniałą grę. Wasz sukces jest inspiracją dla młodszych pokoleń, które dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką ręczną w naszym klubie.

Zapraszamy wszystkich do śledzenia naszych dalszych działań i kibicowania drużynie Masters KPR Szczypiorno Kalisz w kolejnych zmaganiach sportowych. Razem tworzymy wspaniałą sportową rodzinę, która wspiera się na każdym kroku.

Do zobaczenia na kolejnych turniejach i treningach!

KPR Szczypiorno Kalisz – Razem na sportowej drodze do sukcesu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *