Cykl Turniejów z zakresu Piłki Ręcznej w Południowej Wielkopolsce

Rozpoczyna się cykl turniejów piłki ręcznej dla dzieci i młodzieży z południowej Wielkopolski Stowarzyszenie Klub Piłki Ręcznej “Szczypiorno” Kalisz zaprasza na cykl turniejów piłki ręcznej dla dzieci i młodzieży z południowej Wielkopolski. Pierwszy z nich – Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Opatówek- odbędzie się już 10 maja w hali widowiskowo-sportowej w Opatówku.

Wydarzenie organizowane przez KPR “Szczyiorno” Kalisz, ma na celu promowanie sportu wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijanie ich pasji i umiejętności w grze w piłkę ręczną.Każdy z turniejów to nie tylko okazja do rywalizacji, ale również do integracji i wymiany sportowych doświadczeń między zawodnikami, trenerami oraz kibicami.

Warto podkreślić, że Stowarzyszenie Klub Piłki Ręcznej “Szczypiorno” Kalisz stawia na wysoką jakość organizacji turniejów, dlatego też zapewnia profesjonalną opiekę oraz atrakcyjne nagrody dla wszystkich drużyn biorących udział.

Jest to możliwe dzięki wsparciu niezawodnych sponsorów, a także samorządów Opatówka, Gołuchowa, Gorzyc Wielkich i Nowych Skalmierzyc. Partnerem jest także Miejski Klub Sportowy w Kaliszu. Daty i miejsca kolejnych turniejów to: 17 maja w Gołuchowie 25 maja w Kaliszu 1 czerwca w Gorzycach Wielkich 29 czerwca w Nowych Skalmierzycach Zapraszamy więc wszystkie dzieci, młodzież, rodziców oraz sympatyków piłki ręcznej do aktywnego udziału w tym sportowym święcie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *