Zaproszenie na XV Lecie KPR Szczypiorno Kalisz

Coroczne spotkanie przyjaciół KPR Szczypiorno Kalisz

Do członków naszego klubu oraz naszych przyjaciół kierujemy zaproszenie na XV-lecie istnienia Klubu Piłki Ręcznej “Szczypiorno Kalisz” odbędzie się 1 września 2023 roku o godzinie 18:00. Nasze spotkanie odbędzie się w malowniczej Restauracji Gościnna w Stawie, miejscu pełnym wspomnień i emocji.

To niezwykłe wydarzenie ma dla nas szczególne znaczenie. XV lat naszego istnienia to czas pasji, zaangażowania i wspólnych osiągnięć. Pragniemy podzielić się tą radością razem z Wami, którzy w tych latach byliście naszymi wsparciem i siłą.

Miejsce i Data: Restauracja Gościnna w Stawie 1 września 2023 r. Godzina: 18:00

Tegoroczne spotkanie jest nie tylko okazją do świętowania, ale także momentem refleksji nad minionymi latami oraz planami na przyszłość. Zaproszenie na XV lecie KPR Szczypiorno Kalisz kierujemy do wszystkich Przyjaciół, którzy swoją obecnością oraz wsparciem przyczynili się do rozwoju Klubu w różnych wymiarach. Podczas uroczystego spotkania złożymy tradycyjnie wiązanki kwiatów pod obeliskiem upamiętniającym stulecie istnienia szczypiorniaka na ziemiach polskich.

Zasady uczestnictwa:

  • Tradycyjnie sami finansujemy nasze spotkanie. W tym roku koszt uczestnictwa wynosi 150,00 zł/osoba.
  • Odpłatność można dokonać poprzez wpłatę na konto restauracji przed wydarzeniem lub gotówką u Tadeusza Zentla.
  • Możliwe jest również dokonanie wpłaty na miejscu w restauracji po wcześniejszym potwierdzeniu obecności. Rozliczenie prowadzi Tadeusz Zentel.
  • Prosimy o punktualność oraz o wcześniejsze potwierdzenie obecności. W przypadku nieobecności opłata pozostaje niewzruszona.

Program uroczystości:

  • Punktualne rozpoczęcie o godzinie 18:00.
  • Wspólnie złożymy kwiaty w naszym miejscu pamięci, oddając hołd tym, którzy przyczynili się do naszych osiągnięć.
  • Wykonamy pamiątkowe zdjęcia, by uwiecznić ten wyjątkowy moment.

Serdecznie zachęcamy do wcześniejszego zarezerwowania czasu na to wyjątkowe wydarzenie oraz do rozważenia rezerwacji pokoju w hotelu, aby cały dzień spędzony w Stawie był pełen wygody.

Dziękujemy za Waszą obecność i za lata wsparcia. Czekamy na to niezwykłe spotkanie w gronie tych, którzy tworzą historię Klubu Piłki Ręcznej “Szczypiorno Kalisz”.

Z wyrazami szacunku, Zarząd Klubu Piłki Ręcznej “Szczypiorno Kalisz”.

Zaproszenie-Jubileusz-2023Pobierz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *