Wielka wygrana w Drugiej Rundzie o Mistrzostwo Wielkopolski- galeria zdjęć

II Tura o mistrzostwo Wielkopolski

Co to były za emocje!

II Tura o Mistrzostwo Wielkopolski w piłce ręcznej rozpoczęta w wielkim stylu! Chłopcy pokazali nie tylko swoje umiejętności, ale przede wszystkim niesamowitą energię i radość z grania w piłkę ręczną. Wszystko to zaowocowało zwycięstwami we wszystkich trzech meczach, które odbyły się w ramach Wielkopolskiej Ligi Dzieci w Buku.

Już od samego początku było widać, że chłopcy są w świetnej formie. Pierwszy mecz odbył się z drużyną WKS Poznań Grunwald  i zakończył się wysokim zwycięstwem 12:6. W kolejnym meczu chłopcy zmierzyli się z drużyną z UKS Spartakus Buk, gdzie również nie mieli sobie równych i zakończyli grę wynikiem 11:9. Ostatni mecz II tury o Mistrzostwo Wielkopolski był też okazał się zwycięski dla drużyny Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce. Chłopcy zakończyli mecz wynikiem 12:9.

Nie sposób nie zauważyć, że chłopcy pokazali niesamowitą energię i zaangażowanie podczas każdej z trzech rozegranych gier. Ich determinacja i pasja do piłki ręcznej sprawiły, że z łatwością pokonali swoich przeciwników, którzy również nie byli łatwymi rywalami. Warto podkreślić, że chłopcy grali jako drużyna, wspierając się nawzajem i wzmacniając swoje pozytywne emocje, które dodawały im sił do walki.

Szczególne podziękowania należą się trenerowi Łukaszowi Kobusińskiemu, który przygotował chłopców do tych trzech meczów. Jego profesjonalne podejście do treningów oraz umiejętność przekazywania wiedzy i doświadczenia sprawiły, że chłopcy byli gotowi na każdą sytuację i potrafili szybko reagować na zmiany, które pojawiały się na boisku.

Podsumowując, II Tura o Mistrzostwo Wielkopolski w piłce ręcznej była dla chłopców zespołu wielkim sukcesem. Ich energia i radość z grania w piłkę ręczną zaowocowały trzema zwycięstwami, co jest ogromnym osiągnięciem. Jednocześnie pokazali, że sport to nie tylko walka o zwycięstwo, ale przede wszystkim pasja i radość z gry. Gratulujemy chłopcom i życzymy dalszych sukcesów!

3 responses to “Wielka wygrana w Drugiej Rundzie o Mistrzostwo Wielkopolski- galeria zdjęć”

 1. K Avatar
  K

  Brawo Drużyna

 2. Janek 9 Avatar
  Janek 9

  Było ciężko ale daliśmy rade!
  ,,Drużyna się nigdy nie poddaje’’

 3. Wiktor Narczyński Avatar
  Wiktor Narczyński

  Włoszakowice były trudne

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *