Niesamowite Starcie Rocznika 2011 KPR Szczypiorno Kalisz w Ostrowie Wielkopolskim

nagrody KPR Szczypiorno Kalisz

Ostatnie starcie rocznika 2011 KPR Szczypiorno Kalisz w Ostrowie Wielkopolskim przyniosło niezapomniane emocje.

30 października br., mieliśmy okazję śledzić niesamowite zmagania naszej drużyny rocznika 2011 w ramach Wielkopolskiej Ligi Dzieci w Piłce Ręcznej. Wydarzenie to odbyło się w Ostrowie Wielkopolskim. Chłopcy stanęli do rywalizacji z pełnym zaangażowaniem, co zaowocowało emocjonującymi starciami. Przygotujcie się na podróż przez te niezwykłe wydarzenia!

Zmagania na boisku

Nasza drużyna miała okazję zmierzyć się z trzema rywalami tego dnia. Pierwszy mecz rozegraliśmy z UKS Szczypiorniak Ostrów Wielkopolski. To była zacięta rywalizacja, a nasi chłopcy dali z siebie wszystko, niestety przegrywając 9:11. To jednak nie zraziło naszych młodych zawodników, którzy mieli jeszcze wiele do udowodnienia.

Kolejnym przeciwnikiem był zespół MKS Real-Astromal Leszno II. Nasi chłopcy tym razem okazali się lepsi, wygrywając 13:8. To było zwycięstwo, które dodatkowo podniosło morale drużyny.

Ostatni mecz tego dnia zagraliśmy przeciwko przeciwko drużynie SSRiR Start SP3 Konin. Nasza drużyna również pokazała, że potrafi być nie do zatrzymania, wygrywając ten mecz z wynikiem 26:10! To był prawdziwy popis umiejętności i determinacji młodych zawodników!

Pierwszą turę kończymy na drugim miejscu!

Starcie Rocznika 2011 w Ostrowie Wielkopolskim: nagrody i wyróżnienia

Niezmiernie cieszą nas nagrody indywidualne, które otrzymali chłopcy! Jan Frąszczak otrzymał tytuł najlepszego zawodnika zespołu KPR Szczypiorno Kalisz, co jest zasłużonym uznaniem dla jego umiejętności i zaangażowania. Szymon Schulz, nasz utalentowany bramkarz, został uznany najlepszym bramkarzem turnieju. To dowód na to, że mamy w swoim zespole prawdziwe talenty.

Co więcej, jesteśmy dumni z tego, że drużyna KPR Szczypiorno Kalisz została wyróżniona nagrodą Fair Play. To dowód na to, że nasza drużyna nie tylko osiąga sukcesy na boisku. Nauka gry w duchu fair play i z poszanowaniem przeciwników jest bardzo ważna dla naszego klubu.

nagroda Fair Play starcie rocznika 2011 w Ostrowie Wielkopolskim

Nadchodzące wydarzenia

Pragniemy także Was serdecznie zachęcić do przybycia na kolejne mecze naszych drużyn. Dziewczyny z 3D Smart Szczypiorno Kalisz rozegrają swoje kolejne starcie w ramach rozgrywek ligowych młodziczek z NAP Polonia Nowy Tomyśl w Rakoniewicach 09 listopada o godzinie 19:15. To doskonała okazja, by wspierać również nasze utalentowane zawodniczki.

Dziś także chłopcy z rocznika 2010 Akademia Skalmex Nowe Skalmierzyce rozegrają mecz ligowy z KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski w Ostrowie Wielkopolskim o godzinie 16:45. Zapraszamy Was serdecznie do kibicowania i wspierania naszych młodych zawodników.

Jutro, czyli 10 listopada, chłopcy z drużyny KPR Szczypiorno Kalisz rocznik 2011 zmierzą się z przeciwnikami z grupy 4 u siebie o godzinie 16:30. Bądźcie z nami i wspierajcie naszą drużynę, która jest gotowa na kolejne wyzwania.

Zapraszamy Was także do obejrzenia galerii zdjęć z naszych rozgrywek, gdzie znajdziecie emocje, pasję i zaangażowanie naszych zawodników.

Bądźcie z nami, wspierajcie naszą drużynę i razem cieszmy się jej sukcesami! Dziękujemy za Wasze wsparcie i do zobaczenia na trybunach!

« of 3 »

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *