Sobotnie starcie KPR Szczypiorno Kalisz Masters w Karpaczu

KPR Szczypiorno Kalisz Masters

W sobotę 25 marca w Karpaczu odbył się II Ogólnopolski Turniej Masters, w którym wzięło udział 16 drużyn z całej Polski, także nasza drużyna KPR Szczypiorno Kalisz Masters. Impreza odbyła się dzięki zaproszeniu SPR Jelenia Góra Masters i z pewnością była doskonałą okazją do rywalizacji i integracji dla wszystkich uczestników.

Wśród drużyn, które przystąpiły do rywalizacji, była również ekipa z Kalisza – KPR Szczypiorno Masters. Niestety, mimo ciężkiej pracy i determinacji, drużyna z Kalisza przegrała pojedynek o 3 miejsce z drużyną z Wielunia. Pomimo porażki, gracze i kibice nie tracili ducha walki i dobrze bawili się podczas całej imprezy.

Gratulujemy Robertowi Cieślakowi, który otrzymał wyróżnienie dla najlepszego zawodnika KPR Szczypiorno Kalisz Karpacz 2023

Turniej Masters to idealne wydarzenie dla osób, które nie rezygnują z uprawiania sportu, mimo upływu lat. Zawody te dają możliwość rywalizacji i zacieśniania więzi między osobami, które łączy pasja do piłki ręcznej. Tego typu imprezy są również doskonałą okazją do integracji oraz wymiany doświadczeń między zawodnikami z różnych części kraju.

Nie można nie zauważyć, że organizacja turnieju przebiegła bardzo sprawnie, co na pewno wpłynęło na komfort wszystkich uczestników. Z pewnością każdy, kto brał udział w tej imprezie, będzie miał miłe wspomnienia z niej związane.

Podsumowując, II Ogólnopolski Turniej Masters w Karpaczu był doskonałą okazją do rywalizacji, integracji oraz do spędzenia czasu w gronie ludzi, którzy dzielą tę samą pasję. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy wszystkim zawodnikom jeszcze więcej sukcesów w przyszłości.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *