Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce zwycięzcą grupy 11.

Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce w Poznaniu

W dniu 1 kwietnia 2023 roku odbył się ostatni mecz w grupie 11 w ramach Wielkopolskiej Ligii Dzieci chłopców 2010 i młodsi. Gospodarzem turnieju był WKS Grunwald Poznań, a rywalami drużyny Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce były UKS Spartakus Buk, SPR Włoszakowice oraz właśnie gospodarze turnieju.

Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce zaprezentowała świetną formę i wygrała wszystkie trzy mecze.

Wyniki naszej akademii prezentowały się następująco:

Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce vs UKS Spartakus Buk 12:11

Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce vs SPR Włoszakowice 15:4

Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce vs WKS Grunwald Poznań 15:2

Nasza drużyna zdecydowanie wygrała grupę.

Zwycięstwo w tych trzech meczach jest szczególnie istotne, ponieważ umożliwiło ono awans do finału Wielkopolskiej Ligi Dzieci chłopców 2010 i młodsi. Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce z pewnością zrobi wszystko, aby również w finale zaprezentować swoje najlepsze umiejętności i zdobyć kolejne zwycięstwo.

Warto podkreślić, że nie tylko wyniki naszej drużyny były imponujące, ale także sposób, w jaki nasi zawodnicy prezentowali się na boisku. Wszyscy grali z dużym zaangażowaniem i determinacją, co przyczyniło się do osiągnięcia sukcesu. Zwłaszcza ostatni mecz, w którym pokonaliśmy gospodarzy turnieju z przewagą aż 13 punktów, dowodzi, że młodzi piłkarze z Skalmierzyce są w doskonałej formie.

Chcielibyśmy także wyrazić wdzięczność trenerom, którzy poświęcają swój czas i energię, by wychować młodych i zdolnych piłkarzy. Ich ciężka praca i zaangażowanie przynoszą wspaniałe efekty, a nasi zawodnicy wychodzą na boisko gotowi do walki i pełni determinacji.

Nie możemy się doczekać spotkania finałowego i trzymamy kciuki za naszych chłopców. Gratulujemy im już teraz wygranej w grupie 11 i życzymy powodzenia w kolejnych meczach

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *