Ostatnie starcie Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce w grupie 11

Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce

W sobotę 1 kwietnia 2023 roku o godzinie 12 odbędzie się kolejne spotkanie piłki ręcznej w ramach Wielkopolskiej Ligi Dzieci. Tym razem na boisku Wojskowego Klubu Sportowego “Grunwald” Poznań zmierzą się chłopcy ze Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce i gracze z grupy 11 piłki ręcznej. Turniej ten to doskonała okazja, aby zobaczyć na boisku nie tylko drużyny z Poznania, ale również gości z innych miast – SPR Włoszakowice, WKS Poznań Grunwald oraz UKS Spartakus BUK.

Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce to zespół, który już wielokrotnie pokazywał swoje umiejętności na boisku, a spotkania z ich udziałem cieszą się zawsze duża dawką emocji. Zawodnicy ze Skalmierzyc mają w swoim dorobku wiele zwycięstw i to właśnie dzięki temu, mają szansę na zmierzenie się w finale z najlepszymi drużynami turnieju. Warto jednak pamiętać, że przeciwnicy, czyli pozostałe drużyny z grupy 11 piłki ręcznej, również są bardzo ambitni i z pewnością zrobią wszystko, aby wygrać ten mecz.

Na turnieju pojawią się również drużyny z innych miast. SPR Włoszakowice to drużyna, która w ostatnim czasie zaczęła odnosić coraz większe sukcesy i z pewnością chce kontynuować swoją dobrą passę. UKS Spartakus BUK to z kolei zespół, który ma już wiele doświadczenia i zawsze gra na wysokim poziomie. WKS Poznań Grunwald to natomiast drużyna, która chce pokazać, że młodzi gracze również potrafią osiągać dobre wyniki.

Wszyscy uczestnicy turnieju z pewnością będą chcieli pokazać swoje umiejętności na boisku i zdobyć jak najwięcej punktów. Starcie między chłopcami ze Skalmex Akademia Nowe Skalmierzyce 2010 a pozostałymi zespołami piłki ręcznej będzie jednym z najbardziej emocjonujących spotkań, a kibice będą mieli okazję zobaczyć ciekawą i zaciętą walkę na boisku.

Zapraszamy więc wszystkich miłośników piłki ręcznej na turniej Wielkopolskiej Ligi Dzieci, który odbędzie się już w sobotę 1 kwietnia 2023 roku o godzinie 12 w Wojskowym Klubie Sportowym “Grunwald” Poznań. Będzie to doskonała okazja do zobaczenia zaciętej rywalizacji. Trzymamy kciuki!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *