Nowy sponsor w KPR Szczypiorno Kalisz

Sponsor tytularny KPR Szczypiorno Kalisz

Do grona sponsorów KPR Szczypiorno Kalisz oraz Grupy STU właśnie dołączyła Firma 3P NSU Sp. z o.o. szerzej znana w regionie jako 3D Smart, specjalizująca się w montażu instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Firma 3D Smart od dawna wspiera KPR Szczypiorno Kalisz w ważnych wydarzeniach. W roku 2022 była jednym z głównych sponsorów Mistrzostw Polski Masters Kalisz.

Dlatego niezmiernie miło nam poinformować, iż firma 3P NSU SP. z o.o. właśnie dołączyła do grona głównych sponsorów KPR Szczypiorno Kalisz oraz Grupy STU. Będzie sponsorem tytularnym sekcji dziewcząt, która od tej pory będzie nosić nazwę 3D Smart KPR Szczypiorno Kalisz. Decyzja ta zdecydowanie wspomoże zawodników z naszej Akademii oraz przyczyni się do dalszego rozwoju drużyn, w szczególności drużyny dziewcząt.

Ponadto Firma 3P NSU Sp. z o.o. będzie sponsorem głównym Cyklu Turniejów Drużyn Dzieci z Południowej Wielkopolski organizowanym przez KPR Szczypiorno Kalisz. A także sponsorem głównym Ogólnopolskiego Turnieju Masters, w którym wezmą udział drużyny męskie i żeńskie zaproszone prze KPR Szczypiorno Kalisz. Oba wydarzenia będą miały miejsce jeszcze w tym roku! Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspierania i kibicowania.

Sponsor, który nie zawodzi zarówno we wspieraniu sportu, jak i w biznesie.

Firma 3D Smart zajmuje się rozwojem sektora odnawialnych źródeł energii w Polsce i tym samym wspólnie z nami dba o środowisko. Poza montażem instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i stacji ładowania samochodów elektrycznych, oferuje bezpłatną wycenę i audyt techniczny, a także pomaga w uzyskaniu najkorzystniejszego dofinansowania. Zajmuje się też przyłączaniem instalacji do sieci, abyście mogli cieszyć się i korzystać z zielonej energii. Firma jest też wielkim przyjacielem piłki ręcznej, za co ogromnie dziękujemy!

Zachęcamy do współpracy z naszym Sponsorem i jeszcze raz bardzo dziękujemy za okazane nam zaufanie!

Serdecznie witamy w Klubie KPR Szczypiorno Kalisz ora Grupie STU!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *