Finał Sezonu 2024 i Cyklu Turniejów Piłki Ręcznej Dzieci z Południowej Wielkopolski

Finał Cyklu Turniejów w Piłce Ręcznej Dzieci z Południowej Wielkopolski

Finał Sezonu 2024 dla KPR Szczypiorno Kalisz zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą sobotę, 29 czerwca, odbędzie się finałowy turniej z Cyklu Turniejów w Piłce Ręcznej Dzieci z Południowej Wielkopolski. Do rozgrywek przystąpi pięć drużyn z Kalisza i okolicznych gmin, takich jak Nowe Skalmierzyce, Gorzyce Wielkie, Opatówek i Gołuchów. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu i do kibicowania naszym młodym sportowcom.

Finał Sezonu 2024 w KPR Szczypiorno Kalisz

Miniony sezon był bardzo wymagający zarówno dla zawodników, jak i trenerów KPR Szczypiorno Kalisz. Nasze dwie drużyny przystąpiły do Wielkopolskiej Ligi Młodzików, gdzie zmierzyły się z bardziej doświadczonymi, starszymi przeciwnikami. Chociaż nie udało się dotrzeć do finału, zawodnicy zdobyli bezcenne doświadczenie, które z pewnością zaowocuje w przyszłości.

Sukcesy Zawodników z Rocznika 2011

Na szczególną uwagę zasługują zawodnicy z rocznika 2011, którzy osiągnęli znakomity wynik, trafiając do finału Wielkopolskiej Ligi Dzieci. Sezon zakończyli na wysokim, piątym miejscu w Wielkopolsce, co jest ogromnym sukcesem dla naszego klubu. Jesteśmy dumni z ich osiągnięć i wierzymy, że to dopiero początek ich sportowej kariery.

Finał Sezonu 2024: Turniej i Atrakcje

W najbliższą sobotę, podczas finałowego turnieju z Cyklu Turniejów w Piłce Ręcznej dzieci z Południowej Wielkopolski, najmłodsi zawodnicy naszej Akademii będą mieli kolejną szansę na rywalizację i zdobycie cennego doświadczenia. Zapraszamy wszystkich do kibicowania i wsparcia naszych najmłodszych sportowców. Dodatkową atrakcją będzie sparing chłopców z rocznika 2010 z naszą drużyną KPR Szczypiorno Kalisz Masters, który odbędzie się o godzinie 11:00. Wręczenie nagród zaplanowane jest na godzinę 14:00. Każdy zawodnik turnieju otrzyma pamiątkowy medal ufundowany przez firmę Informat. Natomiast zwycięskie drużyny otrzymają puchary dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego i Pani Marzenie Wodzińskiej Radnej Województwa Wielkopolskiego.

Zakończenie Sezonu przy Grillu

Po zakończeniu turnieju, od godziny 15:00, zapraszamy naszych zawodników oraz ich rodziców na wspólne zakończenie sezonu przy grillu w miejscowości Węgry koło Nowych Skalmierzyc. Będzie to doskonała okazja do integracji, wspólnego świętowania sukcesów i podsumowania minionego sezonu.

Podziękowania i Plany na Przyszłość

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim zawodnikom, trenerom, rodzicom oraz kibicom za ich zaangażowanie i wsparcie przez cały sezon. Bez Waszego wkładu nie byłoby możliwe osiągnięcie takich wyników. Patrząc w przyszłość, jesteśmy pełni optymizmu i determinacji do dalszej pracy i rozwijania talentów naszych młodych piłkarzy ręcznych.

Niech Finał Sezonu 2024 będzie wyjątkowym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Zapraszamy do udziału i kibicowania!

Przed nami wakacje, dlatego życzymy wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *