Usługi Transportowe MM-TRANS Marcin Molka

Usługi Transportowe MM-TRANS Marcin Molka

Firma, MM Trans Usługi Transportowe, specjalizuje się w świadczeniu usług transportowych na terenie całego kraju. Działa na rynku od 15 lat, zdobywając zaufanie klientów dzięki niezawodności i profesjonalizmowi.

Usługi, które oferuje, obejmują transport krajowy drobnicowy oraz całopojazdowy. Flota pojazdów jest nowoczesna i odpowiednio wyposażona, co pozwala zagwarantować bezpieczny i terminowy transport towarów.

Ponadto, świadczy usługi magazynowania, przeładunków oraz dystrybucji paletowej w obszarze do 70 km od Kalisza. Posiada nowoczesny magazyn gwarantuje bezpieczne przechowywanie towarów zgodnie z ich specyfikacją i wymaganiami.

Jest specjalistą w przewozie różnych rodzajów towarów, w tym artykułów spożywczych, chemicznych, materiałów ADR, w temperaturze kontrolowanej oraz ponad gabarytowych. Doświadczeni kierowcy są odpowiednio przeszkoleni i świadomi wszelkich wymogów bezpieczeństwa.

Dąży do ciągłego doskonalenia naszych usług, aby sprostać oczekiwaniom klientów.

Jak mówią o sobie: “Naszym priorytetem jest zapewnienie kompleksowej obsługi i pełnej satysfakcji klientów”.

Firma MM TRANS czynnie bierze udział w propagowaniu aktywności sportowej dzieci, teraz także poprzez wsparcie klubu KPR Szczypiorno Kalisz

USŁUGI TRANSPORTOWE MM-TRANS Marcin Molka

63-460 Nowe Skalmierzyce

ul. Polna 5a

📞 694 90 47 61

biuromolka@wp.pl